Продава 4-СТАЕН
град Плевен, 9-ти квартал
Градската градина
203 000 €
397 033.49 лв.

(1 692 €, 3 309.26 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:12 на 22 май, 2026 год.
Обявата е посетена 13 пъти.
Площ:
120 m2
Етаж:
3-ти от 4
Газ:
ДА
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Просторен многостаен апартамент над Градската градина отлична локация и допълнителен инвестиционен потенциал
Агенция Център Естейт предлага за продажба просторен апартамент с предпочитана локация над Градската градина, съчетаващ удобство, функционално разпределение и възможност за допълнителен доход.
Имотът е с застроена площ от 120 кв.м и разполага с:
входно антре;
3 самостоятелни спални;
просторен хол;
отделна кухня;
баня с тоалетна;
допълнителна отделна тоалетна;
2 тераси, осигуряващи повече светлина и комфорт.
Изложението е юг север, което допринася за естествена светлина през целия ден и добра вентилация на помещенията.
Апартаментът се продава напълно обзаведен, което го прави подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.
Към имота има допълнителни прилежащи помещения:
✔ Две тавански помещения с обща площ 25 кв.м;
✔ Избено помещение с площ 25 кв.м, оборудвано с баня и тоалетна, пригодено за отдаване под наем или използване според нуждите на бъдещия собственик.
Допълнително предимство е възможността за закупуване на гараж на отделна цена, което е сериозно удобство в района.
Имотът предлага отлична комбинация между простор, функционалност и инвестиционен потенциал, разположен в един от предпочитаните райони на града.
📞 За повече информация и оглед:
Станислав Алексиев 0877762332
Съдействаме безплатно за ипотечно кредитиране чрез КРЕДИТ ЦЕНТЪР, като работим с над 13 банки и договаряме най-добрите условия и лихвени проценти за нашите клиенти.