Продава 4-СТАЕН
град София, Драгалевци
370 000 €
723 657.10 лв.

(2 681 €, 5 243.58 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:44 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 136 пъти.
Площ:
138 m2
Етаж:
4-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Представяме Ви просторен и функционален четиристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и спокойни райони на София кв. Драгалевци. Имотът съчетава удобството на градската среда с тишина, чист въздух и бърз достъп до централните части на града.
Апартаментът е с чиста площ от 107 кв.м и обща площ от 138 кв.м, разпределени практично и комфортно за семейно обитаване. Жилището предлага просторна дневна с трапезария и кухненски бокс, три самостоятелни спални, баня с тоалетна, отделна тоалетна и тераси с приятни гледки.
Сградата е модерна и добре поддържана, разположена в тиха и озеленена зона с лесен достъп до главни пътни артерии, магазини, училища и спирки на градски транспорт.
Към имота се предлага подземно паркомясто на цена от 30 000 евро.
Предимства на имота:
Просторен четиристаен апартамент
Отлична локация в кв. Драгалевци
Чиста площ: 107 кв.м
Обща площ: 138 кв.м
Подземно паркомясто
Спокойна и зелена среда
Функционално разпределение
Бърз достъп до центъра на София
Агенцията разполага с ключ за имота и огледи са възможни в удобно за клиента време.
Особености
Тухла
Асансьор
С гараж
Видео наблюдение
Контрол на достъпа
За контакт:
0877 050 888
Брокер:
Ивайло Орманджиев
0877050888
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021
0877050888
ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021 logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2011 г.
home_center.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр.София бул.Симеоновско шосе 93Б
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
град София, Драгалевци
Обява: 1d177935665021678

370 000 €
723 657.10 лв.
История на цената
(2 681 €, 5 243.58 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Драгалевци

Виж още имоти от София или още Четиристайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София Драгалевци Четиристайни апартаменти