Продава 4-СТАЕН
град Варна, ВИНС-Червен площад
360 000 €
704 098.80 лв.

(3 495 €, 6 835.63 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 18:34 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 48 пъти.
Площ:
103 m2
Етаж:
6-ти от 8
Газ:
ДА
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Ексклузивен апартамент с нескриваема морска панорама до Морската градина
Представяме Ви изключителен четиристаен апартамент с престижна локация в идеалния център на Варна ул. Любен Каравелов 31А, само на метри от Морската градина и на кратка пешеходна дистанция от хотел Черно море .
Имот, който рядко се появява на пазара съчетаващ простор, локация, комфорт и впечатляваща морска гледка.
🏡 Апартаментът е с чиста жилищна площ от 103 кв.м. (без общи части), разположен на 6-ти етаж от 8 в отлично поддържана сграда с асансьор и контролиран достъп Разпределението е функционално и изключително комфортно:
Нескриваема панорамна гледка към морето

Жилището впечатлява със светлина, усещане за простор и спокойствие. Вътрешен и топъл апартамент с отлична енергийна ефективност и ниски месечни разходи. Имотът се предлага напълно обзаведен и оборудван с качествени мебели и електроуреди, готов за незабавно нанасяне или отдаване под наем.
Допълнителни удобства:
Локално отопление на газ
Климатици във всяка стая
Остъклени тераси
Топло- и хидроизолация
Маза 10 кв.м.
🏢 Сградата се управлява отлично и разполага със собствен фонд за поддръжка и ремонти, формиран чрез отдаване под наем на два общи имота. Наскоро е реализиран основен ремонт на покрива с нова топло- и хидроизолация.