Продава 4-СТАЕН
град София, Лозенец
670 000 €
1 310 406.10 лв.

(3 350 €, 6 552.03 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:35 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 53 пъти.
Площ:
200 m2
Етаж:
1-ви от 3
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г.

Описание на имота:

VP Studio, Ви представя имот с голям потенциал, ГАРАЖ И ДВЕ ПАРКОМЕСТА включени в цената.
Жилищната част е разположена на първи висок етаж, със застроена площ от 100 кв.м., самостоятелен апартамент на етажа. Състои се от просторно антре, кухня, всекидневна, вестибюл, две големи стаи, голяма баня с тоалетна и три тераси. Завършен до ключ, сменена дограма и климатици в стаите. На ниво сутерен под имота, с прозорци в едната част е разположено помещение със застроена площ от 100 кв.м., в което са разположени гараж, две големи помещения, баня и тоалетна. Към имота има и две наземни паркоместа, както и 310 кв.м. идеални части от парцела, което позволява и ползването на двор обособен от вътрешната част на сградата. Имота е разположен на тиха улица в непосредствена близост до Южен парк, Университетска болница 'Лозенец', магазини, спирки на градски транспорт, както и метростанция 'Витоша'. За огледи и повече информация Ваня Димова 0877748483.
Особености
Тухла
С гараж
С паркинг
Интернет връзка
Възможност за дан. кредит
За контакт:
0877748483
Брокер:
Ваня Димова
0877748483
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ВП СТУДИО
0895754511
ВП СТУДИО logo
В imot.bg от 2026 г.
vpstudio.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. 'Шести септември' 45
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
град София, Лозенец
Обява: 1d177917615665183

670 000 €
1 310 406.10 лв.