Продава 4-СТАЕН
град Стара Загора, Железник - център
112 000 €
219 052.96 лв.

(1 302 €, 2 546.49 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:25 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 8 пъти.
Площ:
86 m2
Етаж:
5-ти от 6
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

ИРИНОПОЛИС ИМОТИ предлага на вашето внимание четиристаен апартамент в кв. Железник.

Апартаментът се състои от входно антре, кухня, две спални, хол, баня с тоалетна, още една тоалетна, две тераси и мокро помещение. Жилището е за ремонт. Апартамента е с изложение изток/запад на пети етаж от шест.
Жилището е идеално както за живеене, така и за инвестиция. Намира се в непосредствена близост до детска градина, училище, магазини и автобусни спирки, детски площадки.

За повече информация и оглед на имота се обърнете към нас на посочения телефон или на място в офиса на ИРИНОПОЛИС ИМОТИ.

Осигуряваме 100% съдействие за банково финансиране, с гарантирани най-добрите условия на пазара. Услугата е безплатна за клиента, като осъществяваме пълно документално съдействие до финализиране на сделката.
Особености
Панел
Асансьор
Интернет връзка
Контрол на достъпа
За контакт:
0884845555

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ИРИНОПОЛИС ИМОТИ ЕООД
0884845555
ИРИНОПОЛИС ИМОТИ ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
irinopolis.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, ул. Стефан Стамболов 86-88
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
град Стара Загора, Железник - център
Обява: 1d177909631642675

112 000 €
219 052.96 лв.
История на цената
(1 302 €, 2 546.49 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Железник - център

Виж още имоти от Стара Загора или още Четиристайни Апартаменти в Стара Загора

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Стара Загора Железник - център Четиристайни апартаменти