Продава 4-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
120 000 €
234 699.60 лв.

(916 €, 1 791.54 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:14 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 13 пъти.
Площ:
131 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1990 г.

Описание на имота:

Четиристаен апартамент с морска гледка в Свети Влас

Предлагаме за продажба просторен четиристаен апартамент, разположен в тих и спокоен район на Свети Влас, в непосредствена близост до морето и всички необходими удобства за целогодишно ползване или ваканционен имот.

Имотът е с площ от 131 кв.м, ситуиран на 2-ри етаж от 4, в тухлена сграда.

Разпределение:
Просторен дневен тракт с кухненски бокс, три самостоятелни спални, просторна баня с отделна тоалетна и тераса с приятна морска гледка.

Жилището е функционално, светло и с отличен потенциал както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

Основни характеристики:

Площ: 131 кв.м
Цена: 120 000
Етаж: 2 / 4
Тухлено строителство
Морска гледка
Спокоен район, близо до морето

Имот с отлично съотношение между локация, пространство и цена, подходящ за хора, търсещи комфорт и спокойствие на морето.

Агенция ИГ Провайд ЕООД предлага пълно съдействие по сделката и допълнителна стойност при покупка и продажба на недвижими имоти.
Особености
Тухла
Обзаведен
За контакт:
0899802209
Брокер:
Илиян Гюлев
0899802209
Офис: Бургас,ул'Васил Арилов '18
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ИГ ПРОВАЙД
0899802209
ИГ ПРОВАЙД  logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
igprovide.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ул.'Васил Априлов '18
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
Обява: 1d177909204155822

120 000 €
234 699.60 лв.
История на цената
(916 €, 1 791.54 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Свети Влас

Виж още имоти от гр. Свети Влас или още Четиристайни Апартаменти в гр. Свети Влас, Бургас
Обяви за имоти Продажби област Бургас гр. Свети Влас Четиристайни апартаменти