status
Продава 4-СТАЕН
град Варна, Бриз
435 000 €
850 786.05 лв.

(2 417 €, 4 727.24 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:49 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 13 пъти.
Площ:
180 m2
Етаж:
3-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

ЕКСКЛУЗИВНО!!!ИЗКЛЮЧИТЕЛНА МОРСКА ПАНОРАМА!!!! Предлагаме тристаен апартамент в луксозна сграда състоящ се от: Голам дневен тракт, ТРИ ХУБАВИ СПАЛНИ, две бани с тоалет, входно антре, три тераси, килер. Жилището се продава по БДС намира на тиха улица, пешеходно разтояние от спирка и морската градина.Галант предлага съдействие за отпускане на банков кредит от водещи банки в страната!Възможност за закупуване на Парко място 16000Е тел.0898683690 Виолета Тодорова
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0898683690

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ГАЛАНТ
0898 683 694
ГАЛАНТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2003 г.
galant.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, бул.'Мария Луиза' 24, ет.2
http://www.galant-bg.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
град Варна, Бриз
Обява: 1d177884217557003

435 000 €
850 786.05 лв.
История на цената
(2 417 €, 4 727.24 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Бриз

Виж още имоти от Варна или още Четиристайни Апартаменти във Варна

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Варна Бриз Четиристайни апартаменти