Продава 4-СТАЕН
град София, Симеоново
379 000 €
741 259.57 лв.

(2 354 €, 4 604.02 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 12:24 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 85 пъти.
Площ:
161 m2
Етаж:
2-ри от 3
ТEЦ:
Лок.отопл.
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2028 г.

Описание на имота:

ПРОДАЖБА ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! ЧЕТИРИСТАЕН апартамент с ИЗЛОЖЕНИЕ на имота - ЮГОИЗТОК, ИЗТОК, СЕВЕРОИЗТОК!

Представяме ви нова БУТИКОВА жилищна сграда само с 6 апартамента в кв. Симеоново.
В непосредствена близост са спирка на автобуси, бъдещия заведения и множество детски градини, няколко училища и магазини. Сградата разполага с два четиристайни апартамента за продажба с възможност за закупуване до 3 паркоместа към всеки имот.

Обявената цена е апартамент 3, състоящ се от входно антре, дневна с кухненски бокс и трапезария, родителска спалня със собствена баня с тоалетна,втора баня с WC, две детски спални и балкон, находящ се на 2-ри етаж - ЗП - 132,84 кв.м.; ОЗП - 160,96 кв.м.;

Има възможност за закупуване на до 3 броя подземни и/или наземни паркомяста към имота.

Предимства на проекта:
Спокоен район в полите на ВИТОША планина;
бутикова жилищна сграда само със 6 жилища ;
Зелена среда за живеене и чист въздух;
Жилища със собствен двор;
Функционални разпределения;
Просторни жилища с добре осветени ъглови дневни;
Високи показатели на енергийна ефективност на сградата;
Осигурена възможност за закупуване на до 3 броя паркоместа към всяко жилище;

Строително изпълнение:

Строителството се изпълнява с подбрани строителни материали с високо качество!

Тухлена зидария: външни стени: керамична тухла с дебелина 25 см. Wienerberger; вътрешни стени: керамична тухла с дебелина 12 см. Wienerberger;