Продава 4-СТАЕН
град Велико Търново, Център
185 500 €
362 806.47 лв.

(1 784 €, 3 489.20 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 15:04 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 64 пъти.
Площ:
104 m2
Етаж:
3-ти от 3
Газ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1950 - 1959 г.

Описание на имота:

Агенция Вкъщи Ви предлага 4-стаен апартамент в центъра на гр. Велико Търново.

Имотът е с изложение юг-запад и е с площ от 104м2. Състои се от хол, кухня с трапезария, 2 спални, баня с тоалетна, остъклена тераса и антре. Апартаментът разполага с таванско помещение - 16м2, както и мазе - 16м2. Има монтирани 3 климатика, както и камери за видеонаблюдение.

Жилището се намира на комуникативно място в близост до множество заведения, търговски обекти, Кооперативен пазар и поликлиника. Към имота има идеални части от земята, които могат да бъдат използвани за паркомясто.
Особености
Тухла
Обзаведен
За контакт:
0878965955
Брокер:
Магдалена Демирева
0878965955
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ВКЪЩИ
0898570231
ВКЪЩИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
inhomelb.imot.bg
Адрес:
област Велико Търново, гр. Велико Търново, Ул. Бачо Киро 1, ет. 1, оф. 1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
град Велико Търново, Център
Обява: 1d177876029762475

185 500 €
362 806.47 лв.
История на цената
(1 784 €, 3 489.20 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Велико Търново, Център

Виж още имоти от Велико Търново или още Четиристайни Апартаменти във Велико Търново

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Велико Търново Център Четиристайни апартаменти