Продава 4-СТАЕН
област Благоевград, гр. Банско
140 000 €
273 816.20 лв.

(940 €, 1 838.48 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:07 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 99 пъти.
Площ:
149 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2009 г.

Описание на имота:

Предлагаме за продажба обзаведен четиристаен апартамент в комплекс Даунтаун , разположен в непосредствена близост до ски лифта в Банско. Комплекс Даунтаун разполага с денонощна охрана, асансьори, поддръжка и почистване на общите части, както и красиво озеленена градина.

Апартаментът е подходящ както за целогодишно живеене, така и за отдаване под наем с отличен инвестиционен потенциал.

Имотът се намира на 1-ви етаж над партер и е с изложение изток/запад. Разполага с:

> просторна площ от 149 кв.м.
> 2 балкона
> 2 бани
> светли и функционални помещения

Сградата е с асансьор.

Такса поддръжка: 12 евро/кв.м. годишно, включваща:

денонощна охрана
поддръжка на общи части и фасади
почистване и озеленяване

Апартаментът се намира само на 250 м от началната станция на ски лифта.
Особености
Тухла
За контакт:
0898707513
Агенция:
ПРОПЪРТИ КОНСУЛТАНТ БГ ЕООД
0898707513
ПРОПЪРТИ КОНСУЛТАНТ БГ ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
proconsultantbg.imot.bg
Адрес:
област Благоевград, гр. Добринище, гр. Добринище, ул. 'Хр. Смирненски' 22
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
област Благоевград, гр. Банско
Обява: 1d177874242796569

140 000 €
273 816.20 лв.
История на цената
(940 €, 1 838.48 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Благоевград, гр. Банско

Виж още имоти от гр. Банско или още Четиристайни Апартаменти в гр. Банско, Благоевград
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Благоевград гр. Банско Четиристайни апартаменти