Продава 4-СТАЕН
област Кюстендил, гр. Дупница
99 000 €
193 627.17 лв.

(1 042 €, 2 037.97 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 21:41 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 74 пъти.
Площ:
95 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1994 г.

Описание на имота:

Агенция за Недвижими Имоти'Positive Trade'продава апартамент с площ от 95м2 в гр.Дупница,жп гара.Жилището е ситуирано на втори етаж в многофамилна тухлена сграда и се състои от кухня с трапезария,всекидневна,две спални,отделни баня и тоалента.Към имота има две тавански стаи и избено помещение.Дограмата е ПВЦ,сменени са вик и ел.инсталациите,положена е съвременна декоративна мазилка по стените,вратите са сменени,подовете са с ламиниран паркет,санитарните възли са обновени.Готово за живеене.Цена 99хил.евро.0889991841
Особености
Тухла
За контакт:
0889991841

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ПОЗИТИВ ТРЕЙД ЕООД
0889991841
ПОЗИТИВ ТРЕЙД ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
positivetrade.imot.bg
Адрес:
област Кюстендил, гр. Дупница, Дупница,Кюстендил,Сапарева баня
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
област Кюстендил, гр. Дупница
Обява: 1d177869771954573

99 000 €
193 627.17 лв.
(1 042 €, 2 037.97 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Кюстендил, гр. Дупница

Виж още имоти от гр. Дупница или още Четиристайни Апартаменти в гр. Дупница, Кюстендил
Обяви за имоти Продажби област Кюстендил гр. Дупница Четиристайни апартаменти