Продава 4-СТАЕН
град Варна, Бриз
ПАРКОМЯСТО В ЦЕНАТА
225 000 €
440 061.75 лв.

(1 607 €, 3 143.02 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:32 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 31 пъти.
Площ:
140 m2
Етаж:
3-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

🌟 ЕКСКЛУЗИВНО ОТ БУЛ ИМОТ ГРУП 🌟
🏡 ЧЕТИРИСТАЕН ТУХЛЕН АПАРТАМЕНТ В НОВА МОДЕРНА СГРАДА В КВ. БРИЗ!
🚗 ПОДЗЕМНО ПАРКОМЯСТО ВКЛЮЧЕНО В ЦЕНАТА!

Предлагаме Ви просторен и функционален четиристаен апартамент, разположен в нова модерна сграда в един от най-предпочитаните райони на Варна кв. Бриз.

📐 Имотът е с отлично разпределение:
✔️ Просторен и светъл дневен тракт с кухненска част
✔️ ТРИ отделни спални
✔️ Баня с тоалет
✔️ Две тераси

🏢 Сградата е с модерна визия, качествено строителство и отлично поддържани общи части.

📍 Отлична локация тиха и спокойна зона, в близост до главни пътни артерии, автобусни спирки, магазини.

✅ ПОДЗЕМНО ПАРКОМЯСТО В ЦЕНАТА
✅ НОВО СТРОИТЕЛСТВО
✅ ТУХЛА
✅ ПОДХОДЯЩ КАКТО ЗА ЖИВЕЕНЕ, ТАКА И ЗА ИНВЕСТИЦИЯ

📞 За повече информация и огледи:
БУЛ ИМОТ ГРУП
0897 885 152м, оферта 10964
За контакт:
0897885152

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Стоян Стоянов
0897 88 51 52
Офис: УПРАВИТЕЛ - гр. Варна, ул. Цар Асен 12
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
БУЛ ИМОТ
0897 885152
БУЛ ИМОТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2003 г.
bulimot.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. 'Цар Асен' 12
http://www.bulimot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
град Варна, Бриз
ПАРКОМЯСТО В ЦЕНАТА
Обява: 1d177849916093495

225 000 €