Продава 4-СТАЕН
Гърция, Кавала
260 000 €
508 515.80 лв.

(2 261 €, 4 422.13 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 17:06 на 9 май, 2026 год.
Обявата е посетена 161 пъти.
Площ:
115 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2020 г.

Описание на имота:

Продава - 4-стаен апартамент!

Намира се в Гърция, на морския бряг в Кавала, ТОП локация, с прекрасен изглед към морето.

Жилището разполага:

* с площ - 115 м2;
* със собствено паркомясто;
* с тераси, опасващи целия апартамент;
* таванско помешение.

Апартаментът е напълно обзаведен, видно от публикуваните снимки.

За контакт и огледи:

+359 876 433 444 - Марков
+359 898 514 906 - Димитров
Особености
Тухла
Асансьор
С паркинг
Обзаведен
За контакт:
0876433444
Агенция:
АГЕНЦИЯ БАРОК 2012
0876433444
АГЕНЦИЯ БАРОК 2012 logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2012 г.
baroc_2012.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр. София, ул.'Звъника-11'
http://baroc_2012.imot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
Гърция, Кавала
Обява: 1d177833558672329

260 000 €
508 515.80 лв.
(2 261 €, 4 422.13 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: Гърция, Кавала

Виж още имоти от или още Четиристайни Апартаменти
Обяви за имоти Продажби Гърция Кавала Четиристайни апартаменти