Продава 4-СТАЕН
град Стара Загора, Център
105 000 €
205 362.15 лв.

(1 235 €, 2 415.45 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 19:45 на 2 май, 2026 год.
Обявата е посетена 585 пъти.
Площ:
85 m2
Етаж:
2-ри от 8
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

'Купи си дом' има удоволствието да представи на Вашето внимание просторен четиристаен апартамент, разположен на 2-ри етаж в саниран панелен блок с асансьор.
Имотът е с площ от 85 кв.м и е с изложение изток запад, което осигурява добра естествена светлина през целия ден. Жилището е с функционално разпределение и се предлага обзаведено.

Сградата е изцяло санирана, с подменена дограма. Апартаментът се намира на предпочитан нисък етаж и е подходящ както за семейно жилище, така и за покупка с цел инвестиция.
Към имота има прилежащо мазе с площ от 8,5 кв.м.

Характеристики на имота:
Площ: 85 кв.м
Вид имот: тристаен апартамент с отделна кухня
Строителство: панел
Година на строителство: 1989 г.
Етаж: 2-ри, непоследен
Асансьор
Изложение: изток запад
Обзаведен
Саниран блок
Подменена дограма
Мазе: 8,5 кв.м

Локация:
Имотът се намира в комуникативен район, в близост до кръговото на бул. Славянски и Kaufland. Локацията предлага бърз достъп до основни пътни артерии, магазини, спирки на градски транспорт, училища и други ежедневни удобства.

Огледите на имота се провеждат изцяло според Вашите предпочитания и удобство.

Нашият екип от високо квалифицирани юристи извършва прецизна проверка и подготовка на всички необходими документи, осигурявайки пълна правна сигурност и прозрачност на целия процес.