Продава 4-СТАЕН
град Стара Загора, Ремиза
92 000 €
179 936.36 лв.

(836 €, 1 635.07 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:45 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 320 пъти.
Площ:
110 m2
Етаж:
3-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2009 г.

Описание на имота:

?? ИМОТ НА ГРУБ СТРОЕЖ ВЪЗМОЖНОСТ С ПОТЕНЦИАЛ!

? Цена: 92 000
? Контакт: 0877 101287

Предлагам ти отлична възможност за инвестиция или създаване на дом по твой вкус!

?? Имот на груб строеж завършваш според собствените си предпочитания
?? Гъвкаво разпределение и възможност за персонализиране
?? Подходящ както за живеене, така и за инвестиция
?? Перспективен район

? Съдействам и за:
?? Избор на най-добър ипотечен кредит
?? Пълно финансиране и одобрение
?? Консултация до финализиране на сделката

? Свържи се с мен за повече информация и оглед!

Твоят нов дом започва от правилното решение
0577
Особености
Тухла
За контакт:
0877101287

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
МАТЕЕВ ИМОТИ
0878935636
МАТЕЕВ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.
mateevimoti.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, Света Троица 182
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
град Стара Загора, Ремиза
Обява: 1d177745232621186

92 000 €
179 936.36 лв.
История на цената
(836 €, 1 635.07 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Ремиза

Виж още имоти от Стара Загора или още Четиристайни Апартаменти в Стара Загора

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Стара Загора Ремиза Четиристайни апартаменти