Продава 4-СТАЕН
град Благоевград, Идеален център
112 200 €
219 444.13 лв.

(1 368 €, 2 675.58 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:17 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 81 пъти.
Площ:
82 m2
Етаж:
8-ми от 8
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Агенция Адрес предлага на Вашето внимание многостаен апартамент в идеалния център на града за продажа. Апартаментът е с площ от около 82 кв.м. и се намира на осми непоследен етаж в санирана тухлена сграда с работещ асансьор. Състои се от коридор, всекидневна, кухня, две спални и две бани с тоалетни.

Местоположението на имота е отлично, тъй като се намира в идеалния център на града, в близост ема богато разнообразие от хранителни и нехранителни магазини, ресторанти, магазин Билла, главната търговска улица на града и много други.
Референтен номер: 673878
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0884032207
Агенция:
АДРЕС - БЛАГОЕВГРАД
0895456261; 073 830 074
АДРЕС - БЛАГОЕВГРАД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2006 г.
address_bl.imot.bg
Адрес:
област Благоевград, гр. Благоевград, бул. св. св. Кирил и Методий 2
http://www.address.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
град Благоевград, Идеален център
Обява: 1d177737867540477

112 200 €
219 444.13 лв.
История на цената
(1 368 €, 2 675.58 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Благоевград, Идеален център

Виж още имоти от Благоевград или още Четиристайни Апартаменти в Благоевград

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Благоевград Идеален център Четиристайни апартаменти