Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
Получихте нова обява по филтър





Промяна на цена на наблюдавана обява


стара цена
нова цена
imot.bg – обяви за продажби и наеми на имоти
Сайт за имоти №1
Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
ДОБАВИ ОБЯВА Редакция на обява
Начало Публикуване Търсене Нови сгради Агенции Новини Кредити + Още... Моят имот
Продава 4-СТАЕН
град София, Младост 4
295 144 €
577 251.49 лв.

(2 203 €, 4 308.69 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 15:38 на 2 декември, 2025 год.
Обявата е посетена 122 пъти.
Площ:
134 m2
Етаж:
5-ти от 5
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:


АПАРТАМЕНТ С ИСТОРИЯ, КОЯТО ПРЕДСТОИ ДА БЪДЕ НАПИСАНА!

ЕЛЕГАНС ЕСТЕЙТ представя на вниманието Ви един изключителен четиристаен апартамент, в чисто нова и бутикова сграда с Акт 16, сгушен на петия, последен етаж, където светлината се промъква от ранно утро и се задържа по-дълго, а тишината е естествена част от ежедневието. Жилището е с изложение изток-запад, което му прдава магията на утринното сияние и мекотата на красивите залези. От прозорците се разлива жива панорама - Стара планина и нейната достолепност, а в страни Лозен планина, с нейната нежност, а в западната част красивата синя Витоша.

Сградата е чисто нова, елегантно завършена с красив почерк, богато ландафтно оформено дворно пространство, където зеленината омекотява градските ръбове и създава усещане за спокойствие още от входа. Към нея има и подземен гараж - удобство, което прави всеки ден по-лек.

Апартаментът се продава на фина шпакловка и здрава замазка - като празно платно, върху което можете да нарисувате своя стил и индивидуалност, своя история. Той е готов да бъде превърнат в дом - от онези, които хората усещат още щом прекрачат прага.

Локацията е истинска привилегия - на крачки от BILLA, LIDL, KAUFLAND, FANTASTIKO, спирки на градския транспорт и разнообразни услуги. Наблизо се намира и Бизнес Парк София, спирката на метрото, а бързата връзка с Околовръстното шосе прави предвижването във всички посоки на града изключително удобно. Животът тук е едновременно удобен и спокоен, рядко срещан баланс , който прави ежедневието по-хармонично.

Жилището се състои от входно антре, просторен хол с кухненски бокс и прекрасна тераса с изглед към Витоша, три спални, като към едната има индивидуален дрешник и собствена баня с тоалетна, втори санитарен възел за гости, складово помещение.

Елеганс Естейт предлага есенцията на елегантните имоти!
www.eleganceestate.bg

Особености
Тухла
Асансьор
С гараж
Интернет връзка
Контрол на достъпа
Възможност за дан. кредит
За контакт:
0889 52 22 88

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ЕЛЕГАНС ЕСТЕЙТ ЕООД
0889 52 22 88
ЕЛЕГАНС ЕСТЕЙТ ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2014 г.
elegance.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, кв. Борово
http://www.eleganceestate.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
град София, Младост 4
Обява: 1d176468272954945

295 144 €
577 251.49 лв.
История на цената
(2 203 €, 4 308.69 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Младост 4

Виж още имоти от София или още Четиристайни Апартаменти в София
Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони: Търсене в АРХИВ 2013 - 2025 г.











Добави/редактирай
вид имот и район
*Средните цени са определени чрез медиана стойност.
КОНТАКТИ | SMS КОДОВЕ | СТАТИСТИКА | ПОМОЩ | ОБЩИ УСЛОВИЯ | РЕКЛАМА | ТОП ОФЕРТА | Въпроси и предложения към imot.bg
Резон Медия | Имоти | Автомобили | Работа | Новини | Обяви | Преводи и легализация 2002-2025 ® Copyright imot.bg
© imot.bg ползва и препоръчва хостинг услугите на Bulinfo.net
Следвайте ни в: