Продава 4-СТАЕН
област Добрич, с. Кранево
143 000 €
279 683.69 лв.

(1 430 €, 2 796.84 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 12:16 на 22 април, 2026 год.
Обявата е посетена 1731 пъти.
Площ:
100 m2
Етаж:
3-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2010 г.

Описание на имота:

🏡 4-стаен апартамент на две нива в Кранево подходящ за семейство

📍 с. Кранево
💰 143 000
📐 100 кв.м

🔑 Просторен имот за хора, които търсят повече място
Апартамент на две нива с функционално разпределение, подходящ за семейно жилище или ваканционен имот.

⚠️ Важно:
Имотът е подходящ за хора, които търсят по-голямо жилище в района на Кранево и спокойна среда близо до морето.

🏢 Защо с Нов Дом 1 :
✔ Юридическа сигурност
✔ Съдействие за финансиране
✔ Пълно обслужване до финализиране
📞 Васил Тодоров 0895 550 157
Особености
Тухла
Обзаведен
За контакт:
0895550157
Брокер:
Васил Тодоров
0895550157
Офис: Ренесанс бул Владислав Варненчик 81 ет 2
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
НОВ ДОМ 1
052 999 669
НОВ ДОМ 1  logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2011 г.
novdom1.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, бул. Вл. Варненчик 81 ет2 /бул 8-ми Приморски полк 83 ет1
http://www.novdom1.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
област Добрич, с. Кранево
Обява: 1d174670357351436

143 000 €
279 683.69 лв.
История на цената
(1 430 €, 2 796.84 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Добрич, с. Кранево

Виж още имоти от с. Кранево или още Четиристайни Апартаменти в с. Кранево, Добрич
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Добрич с. Кранево Четиристайни апартаменти