Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Била
156 364 €
305 821.40 лв.

(1 303 €, 2 548.45 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 17:27 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 29 пъти.
Площ:
120 m2
Етаж:
5-ти от 6
Газ:
ДА
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Тристаен апартамент в топ локация до парк Артилерийски и Билла.
Жилището е пред Акт 16 и се състои от две самостоятелни спални, голяма и светла всекидневна, баня и тоалетна.
В цената е включено мазе -8.81 кв.м.
Широк и просторен апартамент с невероятна гледка към парка.

Намира се в тих и предпочитан район с отлична инфраструктура, в близост до магазини, училища, детски градини и градски транспорт.
Подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция.
PS Property предлага БЕЗПЛАТНА консултация и съдействие при ипотечен или потребителски кредит, като услугата не е обвързана с покупка на имот.
Особености
Тухла
Асансьор
Видео наблюдение
Контрол на достъпа
За контакт:
0897310909
Брокер:
Атанас Атанасов
0897310909
Офис: гр.Стара Загора, ул.Христо Ботев 137
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ПИ ЕС ПРОПЪРТИ
0883738484
ПИ ЕС ПРОПЪРТИ logo
В imot.bg от 2023 г.
psproperty.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, ул.Христо Ботев 137
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Била
Обява: 1c177937362973216

156 364 €
305 821.40 лв.
История на цената
(1 303 €, 2 548.45 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Била

Виж още имоти от Стара Загора или още Тристайни Апартаменти в Стара Загора

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Стара Загора Била Тристайни апартаменти