Продава 3-СТАЕН
град София, Център
350 000 €
684 540.50 лв.

(4 118 €, 8 054.11 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:50 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 93 пъти.
Площ:
85 m2
Етаж:
3-ти от 4
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

✨С ПАРКОМЯСТО, ВКЛЮЧЕНО В ЦЕНАТА! С ТАВАН И МАЗЕ!
✨ ДО БУЛ.ДОНДУКОВ! Подходящ за преустройство!
🧱 Сграда: Масивна, тухлена с поддържани общи части. Намира се на ул.Бяло море непосредсвено до Болница ИСУЛ, Първа английска езикова гимназия и Парк Заимов.
🛋️ Разпределение: Дневна с преход към 1 голяма спалня,втора самостоятелна спалня, отделна просторна кухня с трапезария и баклон.
📌 Баня, отделна тоалетна и коридор.
💎 Състояние: Настилки от ламиниран паркет и теракота. Жилището е много чисто и светло.
⚡ Отопление: ТЕЦ.
📞 ЗА ОГЛЕДИ И ИНФОРМАЦИЯ: Нина Илиева - 0889233266
Особености
Тухла
За контакт:
0889233266
Агенция:
АРХКОНСУЛТ
0885906656
АРХКОНСУЛТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2005 г.
arhconsult.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. '6-ти септември', 20Б, партер
http://www.aimoti.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Център
Обява: 1c177935341970566

350 000 €
684 540.50 лв.
История на цената
(4 118 €, 8 054.11 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център

Виж още имоти от София или още Тристайни Апартаменти в София

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град София Център Тристайни апартаменти