Продава 3-СТАЕН
град София, Малинова долина
228 900 €
447 689.49 лв.

(2 159 €, 4 222.64 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 16:05 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 94 пъти.
Площ:
106 m2
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Агенция Явлена представя тристаен апартамент, който е ситуиран на първи жилищен етаж над партер, в новострояща се жилищна сграда в един от най-бързо развиващите се квартали на София. Локацията осигурява бърз достъп до различни пътни артерии, които водят към центъра на града. Сградата ще се намира в близост до детска градина и на 20 минути пешеходно разстояние от новоизграждаща се метростанция. Предвидени са висококачаствени асансьори, троен стъклопакет, който ще осигурява добра топлоизолация и шумоизолация. В сградата има възможност за закупуване и на паркомясто или гараж. Сградата е пред АКТ 14, предвижда се да бъде въведена в експлоатация през 2027 година. Има различни схеми на плащане. За повече информация и още оферти обадете се на посочения телефон.
Особености
Тухла
За контакт:
0888109040
Агенция:
ЯВЛЕНА
0888 10 90 40
ЯВЛЕНА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2002 г.
south_park.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул. 'Черни връх' 35, ТЦ Кричим, ет.2
http://www.yavlena.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Малинова долина
Обява: 1c177928235427174

228 900 €
447 689.49 лв.
История на цената
(2 159 €, 4 222.64 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Малинова долина

Виж още имоти от София или още Тристайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София Малинова долина Тристайни апартаменти