Продава 3-СТАЕН
град София, Център
535 000 €
1 046 369.05 лв.

(5 573 €, 10 899.84 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 23:36 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 212 пъти.
Площ:
96 m2
Етаж:
4-ти от 5
Газ:
ДА
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1950 - 1959 г.

Описание на имота:

Явлена-Изток има удоволствието да ви представи един прекрасен апартамент в сърцето на гр. София, ул. Любен Каравелов! Имотът се намира на кратко пешеходно разстояние от парк Борисова градина , две метростанции и НДК рядка комбинация от престижна централна локация, зеленина и отлична градска свързаност.
Разположен на четвърти етаж от пететажна масивна тухлена сграда с добре поддържани общи части и с по два апартамента на етаж, този впечатляващ имот съчетава простор, светлина и неподправен градски чар.
Имотът е с площ от 96 кв.м. Функционалното разпределение включва: вестибюл,просторна дневна, две спални, всяка със собствена баня с тоалетна отделна кухня с тераса и тоалетна.
Към апартамента принадлежат още: мазе 8 кв.м. таванско помещение 10 кв.м.
Извършен е висококачествен ремонт, с подменени изцяло ВиК и електроинсталации, както и модерно изградени бани. Имотът не е обитаван след извършения основен ремонт. Отоплението е на ТЕЦ.
Апартаментът предлага усещане за стил, комфорт и уют, съчетавайки съвременна визия с функционално разпределение. Това е дом за ценители, имот с атмосфера и дългосрочна стойност, идеален както за собствено ползване, така и за инвестиция. (yavlenaCOM/170245).
Особености
Тухла
За контакт:
0892557670
Брокер:
Лора Сандева
0882/222321, 02/4511827
Офис: Явлена Изток
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЯВЛЕНА ИЗТОК
02 45 11 827
ЯВЛЕНА ИЗТОК logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2002 г.
yavlena_iztok.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр. София, бул. Цариградско шосе 16, бл. 11
http://www.yavlena.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Център
Обява: 1c177922298780294

535 000 €
1 046 369.05 лв.
История на цената
(5 573 €, 10 899.84 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център

Виж още имоти от София или още Тристайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София Център Тристайни апартаменти