Продава 3-СТАЕН
град Варна, м-т Горна Трака
245 000 €
479 178.35 лв.

(2 356 €, 4 607.94 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:05 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 100 пъти.
Площ:
104 m2
Етаж:
1-ви от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2009 г.

Описание на имота:

ферта 1615

Предлагаме за продажба тристаен апартамент в района на м-т Траката.

Общата площ е 104 кв.м.

Имотът е разположен на първи етаж с излаз към просторна тераса.

Апартаментът се състои от: голяма кухня с кът за отдих, мастер спалня, спалня с излаз към голяма тераса, тоалетна и просторна баня, оборудвана с вградена пералня и сушилня.

Терасата е оборудвана с всичко необходимо за приятно прекарване на времето с приятели.

Жилището е напълно обзаведено и оборудвано с всички необходими електроуреди. Добри съседи. Голям паркинг.

Отличен избор както за живеене, така и за инвестиция!

За повече информация и огледи, моля свържете се на посочения телефон 089586341
Особености
Тухла
Обзаведен
За контакт:
089586341
Брокер:
Александър Забунов
0895863413
Офис: Център
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЕЙ ЗИ ЕСТЕЙТ
0895863413
ЕЙ ЗИ ЕСТЕЙТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
azestate.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул.Бдин 21 А , ет.3 , оф 2
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Варна, м-т Горна Трака
Обява: 1c177919595074723

245 000 €
479 178.35 лв.
История на цената
(2 356 €, 4 607.94 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, м-т Горна Трака

Виж още имоти от Варна или още Тристайни Апартаменти във Варна

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Варна м-т Горна Трака Тристайни апартаменти