Продава 3-СТАЕН
град Русе, Център
124 900 €
244 283.17 лв.

(1 601 €, 3 131.28 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 15:56 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 129 пъти.
Площ:
78 m2
Етаж:
6-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г.

Описание на имота:

ESTEEM PROPERTIES Ви предлагаме ЕКСКЛУЗИВНО изключително светъл, много просторен и функционален апартамент на перфектна локация в сърцето на града. Имотът е разположен в непосредствена близост до Математическата гимназия, което го прави идеален както за уютен семеен дом, така и за инвестиция с гарантиран доход от наем.

Основни характеристики:

➤ Площ: 78 кв.м.
➤ Строителство: Солиден тухлен блок
➤ Етаж: 6-ти от общо 6
➤ Състояние: Апартаментът е със сменени дограми във всички стаи и качествен ламинат. Готов за нанасяне или за персонализиране според Вашите вкусове.

Функционално разпределение:

Жилището е изключително практично и се състои от:
➤ Уютна и просторна дневна/хол, предразполагаща за релакс;
➤ Самостоятелна кухня с трапезария перфектното място за семейни вечери;
➤ Две слънчеви и комфортни спални;
➤ Баня и тоалетна;
➤ Тераса

Локация и предимства:

Районът е изключително комуникативен и желан. На пешеходно разстояние от идеалния център, училища, детски градини, магазини, заведения и спирки на градския транспорт.

БЕЗПЛАТНО СЪДЕЙСТВИЕ ПРИ БАНКОВО ФИНАНСИРАНЕ - Експертна подкрепа при избора на възможности за финансиране и пълно съдействие до финализиране на сделката!

Тел. за информация и огледи: 0894 997 800
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0894997800
Агенция:
ЕСТИЙМ ПРОПЪРТИС
0894997800
ЕСТИЙМ ПРОПЪРТИС logo
В imot.bg от 2026 г.
esteem.imot.bg
Адрес:
област Русе, гр. Русе, пл. Дунав 2
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Русе, Център
Обява: 1c177919539946019

124 900 €
244 283.17 лв.
(1 601 €, 3 131.28 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Русе, Център

Виж още имоти от Русе или още Тристайни Апартаменти в Русе

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Русе Център Тристайни апартаменти