Продава 3-СТАЕН
град София, Лозенец
290 000 €
567 190.70 лв.

(3 816 €, 7 463.45 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 14:14 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 725 пъти.
Площ:
76 m2
Етаж:
1-ви от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2005 г.

Описание на имота:

ТОП ЛОКАЦИЯ В СЪРЦЕТО НА ЛОЗЕНЕЦ! В БЛИЗОСТ ДО МЕТРОСТАНЦИЯ И ЮЖЕН ПАРК!
Представяме ви тристаен апартамент с ОТЛИЧНА ЛОКЦИЯ в сърцето на кв. Лозенец, в непосредствена близост до южен парк и хотел Маринела .
Имотът е разположен на партерен етаж и е с ЗАСТРОЕНА площ от 76кв.м без общите части на сградата с прилежащо мазе. Разпределението включва коридор, хол с кухненски бокс, просторна спалня, втора спалня, баня с тоалетна , втора тоалетна и огромна тераса. Имота е със сменен статут от апартамент на офис поради дейността си. В момента е с готови наематели .
Апартамента е подходящ е както за живеене, така и за инвестиция- дългосрочно отдаване или краткосрочни нощувки (Airbnb) благодарение на престижната локация и високо търсене в района
Обадете сега за повече информация или да запазите час за оглед и цитирайте следния код: 258907
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен
За контакт:
0875363330
Агенция:
ХОУМ ТУ Ю БЪЛГАРИЯ
0875363330
ХОУМ ТУ Ю БЪЛГАРИЯ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2014 г.
home2um.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул. 'Андрей Сахаров' 16 ет. 1
http://www.home2u.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Лозенец
Обява: 1c177918925052733

290 000 €
567 190.70 лв.
(3 816 €, 7 463.45 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Лозенец

Виж още имоти от София или още Тристайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София Лозенец Тристайни апартаменти