Продава 3-СТАЕН
град София, Банишора
210 000 €
410 724.30 лв.

(2 079 €, 4 066.17 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 12:48 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 346 пъти.
Площ:
101 m2
Етаж:
4-ти от 16
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

ТРИСТАЕН ИЗТОЧЕН АПАРТАМЕНТ С АКТ 16 И ПАРКОМЯСТО!

Дом, който можеш да направиш изцяло по свой вкус.

Тристаен апартамент 101 кв.м. по нотариален акт, с чиста жилищна площ 86 кв.м.
Разположен на 4-ти етаж и е с източно изложение, гледа към поддържания вътрешен двор на комплекс Capitol Residence.
Жилището е на шпакловка и замазка, с АКТ 16 и ПАРКОМЯСТО на цена 35 000 евро.

Просторни помещения, добра светлина и усещане за пространство, което трудно се намира в новото строителство.

Агенцията работи по изискванията на БДС EN 15733.
Предлагаме съдействие за довършителни дейности при желание на новите собственици, безплатно ипотечно кредитиране и изготвяне на пазарна оценка на имота.

За повече информация на посочения телефон или имейл:
Екатерина Рева
тел: 0894357720
email: [email protected]
Особености
Тухла
За контакт:
0894357720
Брокер:
Екатерина Рева
0878 999 555
Офис: Иван Вазов, бул.Витоша 137
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ
02 950 3888; Безплатен телефон: 0800 900 25
АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2006 г.
arcoimoti.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. 'Коста Лулчев' 58А
http://www.arcoreal.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Банишора
Обява: 1c177918413836571

210 000 €
410 724.30 лв.
(2 079 €, 4 066.17 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Банишора

Виж още имоти от София или още Тристайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София Банишора Тристайни апартаменти