Продава 3-СТАЕН
град Варна, Базар Левски
154 000 €
301 197.82 лв.

(2 444 €, 4 780.05 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 12:44 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 122 пъти.
Площ:
63 m2
Етаж:
3-ти от 6
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

РЕАЛНА ПЛОЩ! СРЕДЕН ЕТАЖ! БЕЗ КРАЙНИ СТЕНИ!
СВЕТЪЛ И ТОПЪЛ АПАРТАМЕНТ!
Предлагаме за продажба слънчево жилище в района на базар Левски.
Състои се от коридор, хол, тераса, кухня, спалня, голяма тераса пред тях, килер, баня/тоалетна.
Прилежаща маза.

За повече информация и оглед: Поля Миревска, оферта: 17892
Особености
Панел
Асансьор
Интернет връзка
Контрол на достъпа
Възможност за дан. кредит
За контакт:
0897885154
Брокер:
Поля Миревска
0897 885152
Офис: гр. Варна, ул. Цар Асен 12
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
БУЛ ИМОТ
0897 885152
БУЛ ИМОТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2003 г.
bulimot.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. 'Цар Асен' 12
http://www.bulimot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Варна, Базар Левски
Обява: 1c177918389463841

154 000 €
301 197.82 лв.
(2 444 €, 4 780.05 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Базар Левски

Виж още имоти от Варна или още Тристайни Апартаменти във Варна

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Варна Базар Левски Тристайни апартаменти