Продава 3-СТАЕН
област Смолян, к.к. Пампорово
85 000 €
166 245.55 лв.

(1 133 €, 2 215.96 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 10:14 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 6 пъти.
Площ:
75 m2
Етаж:
3-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2020 г.

Описание на имота:

✨ Представяме ви най-новата ни ексклузивна оферта - стилен и напълно обзаведен тристаен апартамент в сърцето на курорта Пампорово, разположен на среден етаж в добре поддържена сграда, в непосредствена близост до ски лифт Студенец 1 🎿🏔️
🏡 Жилището е обзаведено с чисто нови мебели и електроуреди, а кухнята е изработена по поръчка с внимание към всеки детайл ✨🍽️
📐 Апартаментът предлага функционално и комфортно разпределение:
✔️ входно антре
✔️ просторна дневна с кухненски бокс и излаз към тераса ☕🌄
✔️ две уютни спални, едната с излаз на тераса 🛏️
✔️ баня с тоалетна 🚿
📍 Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем през всички сезони 💼🔑
🏦 Осигуряваме пълно съдействие за банково финансиране при възможно най-добри условия и ще бъдем до вас през целия процес на сделката 🤝🔑
📞 За повече информация и организиране на оглед се обадете сега и цитирайте следния код: 257440.
За контакт:
0875 363 330
Агенция:
ХОУМ ТУ Ю
0887801951
ХОУМ ТУ Ю logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
home2u5.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, ул Калофер 1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Смолян, к.к. Пампорово
Обява: 1c177917487195958

85 000 €
166 245.55 лв.
(1 133 €, 2 215.96 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Смолян, к.к. Пампорово

Виж още имоти от к.к. Пампорово или още Тристайни Апартаменти в к.к. Пампорово, Смолян
Обяви за имоти Продажби област Смолян к.к. Пампорово Тристайни апартаменти