Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Три чучура - център
113 000 €
221 008.79 лв.

(1 883 €, 3 682.83 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 23:51 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 51 пъти.
Площ:
60 m2
Етаж:
6-ти от 9
Газ:
НЕ
ТEЦ:
Лок.отопл.
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Предлагаме Ви уютен и функционален тристаен апартамент в кв. Три Чучура Център, над Чешмата. Имотът е с площ 60 кв.м, преустроен на 3+б и разположен в монолитна сграда на 6-ти етаж, непоследен. Жилището се състои от дневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, коридор и тераса. Апартаментът е изцяло отремонтиран и се продава с наличното обзавеждане, което позволява нанасяне веднага. Изложението север/юг осигурява естествена светлина и добра проветривост. Светъл и уютен дом с приятна гледка към зеленина, подходящ както за живеене, така и за инвестиция. Ако търсите подреден и готов за нанасяне дом в предпочитан район, този имот заслужава Вашето внимание. За повече информация и организиране на оглед, свържете се с брокер на Явлена. (yavlenaCOM/170377).
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен
За контакт:
0892531467
Брокер:
Полина Колева
0894560606
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЯВЛЕНА - СТАРА ЗАГОРА
042/ 6180
ЯВЛЕНА - СТАРА ЗАГОРА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2003 г.
yavlena_sz.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, бул. 'Цар Симеон Велики' 144
http:// www.yavlena.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Три чучура - център
Обява: 1c177913747554135

113 000 €
221 008.79 лв.
История на цената
(1 883 €, 3 682.83 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Три чучура - център

Виж още имоти от Стара Загора или още Тристайни Апартаменти в Стара Загора

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Стара Загора Три чучура - център Тристайни апартаменти