Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
95 000 €
185 803.85 лв.,, Продава 3-СТАЕН, област Варна, гр. Бяла
Площ: 87 кв.м, Агенция, Етаж: 4-ти от 5, Тухла, Въведен в експлоатация 2010 г.,
Продава 3-СТАЕН
област Варна, гр. Бяла
Виж карта
95 000 €
185 803.85 лв.
(1 092 €, 2 135.77 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 19:54 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена
123
пъти.
Площ:
87 m
2
Етаж:
4-ти от 5
Строителство:
Тухла,
Въведен в експлоатация
2010 г.
Моята бележка
(видима само за Вас)
Моята оценка
(видима само за Вас)
Съобщи за нередност
и блокирай Агенцията
05:44 ч., 23.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
05:44 ч., 23.05.2026
Описание на имота:
Ексклузивно! Ключ в офиса! 3-стаен апартамент, застр.площ.73 кв.м, състоящ се от: коридор, всекидневна/трапезария/ с кухня, две спални, баня-тоалетна, две тераси. Обзаведен. Без такса.
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен
Контрол на достъпа
Охрана
За контакт:
0877224484
Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
РОСС ИНВЕСТ 7 ЕООД
0877224484
В imot.bg
от 2023 г.
ross_invest7.imot.bg
Още оферти:
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Наема
Адрес:
област Варна, гр. Варна, Варна , ул. Стефан Стамболов 12-2
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
)
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО
Съгласявам се с
общите условия
и
политики за защита на личните данни
Продава 3-СТАЕН
област Варна, гр. Бяла
Обява: 1c177912328959520
95 000 €
185 803.85 лв.
История на цената
(1 092 €, 2 135.77 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0877224484
Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА
Сподели:
РОСС ИНВЕСТ 7 ЕООД
област Варна, гр. Варна, Варна , ул. Стефан Стамболов 12-2