Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Железник - център
105 552 €
206 441.77 лв.

(902 €, 1 764.16 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:48 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 5 пъти.
Площ:
117 m2
Етаж:
4-ти от 5
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

В модерната жилищна кооперация са налични само три апартамента, предлагащи комфорт, функционалност и отлична инвестиционна стойност.

Уютен тристаен апартамент с просторна дневна зона, две самостоятелни спални и тераса. Големите прозорци осигуряват естествена светлина и усещане за простор и комфорт.

Разпределение: дневна с кухненски кът, две спални, баня с тоалетна, коридор и тераса. Към апартамента има прилежащо мазе от 6,92 кв.м., което е включено към крайната цена.

PS Property предлага БЕЗПЛАТНА консултация и съдействие при ипотечен или потребителски кредит, като услугата не е обвързана с покупка на имот.
Особености
Тухла
Асансьор
Видео наблюдение
Контрол на достъпа
За контакт:
0877810066
Брокер:
Владимир Ганчев
0877810066
Офис: гр.Стара Загора, ул.Христо Ботев 137
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ПИ ЕС ПРОПЪРТИ
0883738484
ПИ ЕС ПРОПЪРТИ logo
В imot.bg от 2023 г.
psproperty.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, ул.Христо Ботев 137
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Железник - център
Обява: 1c177911210387832

105 552 €
206 441.77 лв.
История на цената
(902 €, 1 764.16 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Железник - център

Виж още имоти от Стара Загора или още Тристайни Апартаменти в Стара Загора

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Стара Загора Железник - център Тристайни апартаменти