Продава 3-СТАЕН
област Шумен, гр. Велики Преслав
100 000 €
195 583.00 лв.

(1 111 €, 2 172.93 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:47 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 4 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
4-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Обади се сега и цитирай този КОД: 695312

Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен в тухлена сграда в тих и предпочитан район на гр.Велики Преслав. Жилището е със застроена площ 90,15 кв.м., функционално разпределение и отличен потенциал както за живеене, така и за инвестиция. Апартаментът се състои от просторен хол, кухня, две спални, баня с тоалетна, перално помещение, коридор и две тераси. С добро изложение, което осигурява естествена светлина през целия ден. Жилището е в отлично състояние, след основен ремонт, предлага се напълно обзаведено и оборудвано с всички необходими ел. уреди.
За допълнителна информация и нови оферти посетете www.address.bg или се обадете на телефон 0893314443 и 054/820850
Особености
Тухла
За контакт:
0893314443
Агенция:
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - КАНТОРА ШУМЕН
0893314443, 054/820-850
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - КАНТОРА ШУМЕН logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
balkani_sh.imot.bg
Адрес:
област Шумен, гр. Шумен, ул.'Съединение' 109
http://address.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Шумен, гр. Велики Преслав
Обява: 1c177911205773472

100 000 €
195 583.00 лв.
История на цената
(1 111 €, 2 172.93 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Шумен, гр. Велики Преслав

Виж още имоти от гр. Велики Преслав или още Тристайни Апартаменти в гр. Велики Преслав, Шумен
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Шумен гр. Велики Преслав Тристайни апартаменти