Продава 3-СТАЕН
град Добрич, Дружба 3
81 500 €
159 400.15 лв.

(840 €, 1 642.90 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:23 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 51 пъти.
Площ:
97 m2
Етаж:
14-ти от 14
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Алфа Имоти Груп предлага за продажба просторен тристаен апартамент с площ от 97 кв.м, разположен в района на Резиденция, кв. Дружба 3.

Жилището е функционално разпределено и включва светъл хол, спалня, детска стая, отделна кухня, баня, тоалетна, килер, мокро помещение, коридор, тераса и прилежащо избено помещение. Апартаментът е с изложение запад/юг/север, разположен на висок етаж, което осигурява добра осветеност и приятна гледка.

Имотът е за обновяване, което дава отлична възможност да бъде ремонтиран и обзаведен според индивидуалния вкус и нужди на бъдещите собственици.

В непосредствена близост до блока има свободна паркинг зона, детска площадка и детска градина, което прави имота подходящ избор както за семейно жилище, така и за инвестиция.
Особености
ЕПК
Асансьор
С паркинг
Контрол на достъпа
За контакт:
0887273880
Брокер:
Боряна Иванова
0887/273880; 0878/468609
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АЛФА ИМОТИ ГРУП
0887/273880
АЛФА ИМОТИ ГРУП logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2011 г.
alpha.imot.bg
Адрес:
област Добрич, гр. Добрич, ул.
http://www.facebook.com/pages/Алфа-Имоти-Груп/2
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Добрич, Дружба 3
Обява: 1c177910701009572

81 500 €
159 400.15 лв.
История на цената
(840 €, 1 642.90 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Добрич, Дружба 3

Виж още имоти от Добрич или още Тристайни Апартаменти в Добрич

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Добрич Дружба 3 Тристайни апартаменти