Продава 3-СТАЕН
град Варна, Трошево
144 000 €
281 639.52 лв.

(2 149 €, 4 203.08 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:10 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 157 пъти.
Площ:
67 m2
Етаж:
5-ти от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Имотека продава ЕКСКЛУЗИВНО тристаен апартамент, находящ се в един от най-предпочитаните райони за живеене, а именно - кв.Трошево. Апартаментът се състои от просторен хол с кухненски бокс, две спални, баня , тоалетна, килер и две просторни тераси. Имотът е напълно обзаведен и готов за нанасяне. Нескриваема панорама към варненското езеро.
В близост до две детски градини, училище Добри Чинтулов, спирки , денонощни магазини, Делта Мол, ресторант Фратели
Много добре поддържана панелна сграда, отремонтиран вход, отремонтиран покрив
Локация, готов за нанасяне, цена
Обади се сега и цитирай този код 695354
Особености
Панел
Обзаведен
За контакт:
088 21 21 458
Брокер:
Клиентски център ИМОТЕКА, КАНТОРА 27-ми юли
0882 121 458
Офис: Варна, бул. Мария Луиза 8
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ИМОТЕКА
0882 121 458
ИМОТЕКА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2017 г.
imotekavarna.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, бул. Мария Луиза 8
http://www.imoteka.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Варна, Трошево
Обява: 1c177910623609098

144 000 €
281 639.52 лв.
История на цената
(2 149 €, 4 203.08 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Трошево

Виж още имоти от Варна или още Тристайни Апартаменти във Варна

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Варна Трошево Тристайни апартаменти