Продава 3-СТАЕН
град Варна, Виница
р-н Приморски
140 000 €
273 816.20 лв.

(1 308 €, 2 558.23 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 13:19 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 34 пъти.
Площ:
107 m2
Етаж:
2-ри от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Панел, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Предлагаме за продажба модерен апартамент в новостроящата се жилищна сграда AURA Vinitsa, разположена в един от най-предпочитаните райони на гр. Варна кв. Виница.

Жилището е с функционално разпределение, просторни и светли помещения и отлична среда за живеене. Сградата се изпълнява с висококачествени материали и модерна архитектурна визия.

Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция.

✔ Нова модерна сграда
✔ Отлична локация
✔ Спокойна и зелена среда
✔ Висок клас строителство
✔ Директно от инвеститор
✔ Без комисионна

💶 Цена: 140 000
📞 Телефон за контакт: 0899 950 179

🔗 Повече информация за имота:
AURA Vinitsa Апартамент 7
Особености
Панел
Асансьор
Контрол на достъпа
В затворен комплекс
За контакт:
0899950179
Строителна фирма:
ДРИЙМ СИТИ ИНВЕСТМЪНТ
0899950179
В imot.bg от 2026 г.
dreamcity.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, гр. Варна, ул. Иван Вазов 13
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Варна, Виница
р-н Приморски
Обява: 1c177909956407993

140 000 €
273 816.20 лв.
История на цената
(1 308 €, 2 558.23 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Виница, р-н Приморски

Виж още имоти от Варна или още Тристайни Апартаменти във Варна

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Варна Виница Тристайни апартаменти