Продава 3-СТАЕН
град Добрич, Балик
79 900 €
156 270.82 лв.

(951 €, 1 859.99 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 13:16 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 22 пъти.
Площ:
84 m2
Етаж:
6-ти от 8
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Продава се просторен и светъл апартамент с площ от 84 кв.м, подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция.

Разпределение:

голяма кухня
хол
две спални
една голяма и просторна тераса
една по-малка тераса
избено помещение 4 кв.м

Жилището е поддържано и с направени подобрения:

сменена дограма
подови настилки ламинат
климатици в две стаи
Апартамента се продава с цялостното обзавеждане.
Особености
Панел
Асансьор
Обзаведен
За контакт:
0876661656

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ИНТЕРРА ПРАЙМ
0876661656
ИНТЕРРА ПРАЙМ logo
В imot.bg от 2026 г.
interra_prime.imot.bg
Адрес:
област Добрич, гр. Добрич, ул.Иван Пенаков 12, ет.2, офис 4
http://interra.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Добрич, Балик
Обява: 1c177909937578678

79 900 €
156 270.82 лв.
(951 €, 1 859.99 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Добрич, Балик

Виж още имоти от Добрич или още Тристайни Апартаменти в Добрич

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Добрич Балик Тристайни апартаменти