Продава 3-СТАЕН
град София, Център
пл. Руски паметник
288 000 €
563 279.04 лв.

(3 512 €, 6 868.87 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 12:15 на 16 май, 2026 год.
Обявата е посетена 382 пъти.
Площ:
82 m2
Етаж:
1-ви от 6
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2001 г.

Описание на имота:

БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА!

Апартаментът се намира в сграда на ул. 'Владайска' 99. Състой се от антре, баня с тоалетна, три стаи и два балкона. В близост до градски транспорт, парк, търговски центрове, училища, болници.
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0889305423

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
КРОПЪРТИ
0889305423
КРОПЪРТИ logo
В imot.bg от 2025 г.
kroperty.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, жк. Младост 2, бл. 277
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Център
пл. Руски паметник
Обява: 1c177892292109894

288 000 €
563 279.04 лв.
История на цената
(3 512 €, 6 868.87 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център, пл. Руски паметник

Виж още имоти от София или още Тристайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София Център Тристайни апартаменти