Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
200 000 €
391 166.00 лв.

(1 835 €, 3 588.95 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 6:29 на 16 май, 2026 год.
Обявата е посетена 43 пъти.
Площ:
109 m2
Етаж:
8-ми от 11
Газ:
НЕ
ТEЦ:
Лок.отопл.
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Явлена продава чудесен тристаен обзаведен апартамент, находящ се в сграда, въведeнa в експлоатация месец февруари 2026 година. СНИМКИТЕ СА ОРИЕНТИРОВЪЧНИ ! Жилището в момента се обзавежда, което дава прекрасната възможност на бъдещия собственик да направи промени, ако нещо от предвиденото обзавеждане не му допада. Довършва се с висококачествени материали, висок клас уреди и в срок. Сградата е изпълнeна от доказан в бранша строител!
Агенцията оказва пълно съдействие за огледи и необходимост от преговори! (yavlenaCOM/166398).
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен
Саниран
За контакт:
0892541775
Брокер:
Мария Лазарова
0898 498 449
Офис: Явлена Пловдив - Офис Шести Септември
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЯВЛЕНА - ОФИС ПЛОВДИВ
0898498449
ЯВЛЕНА - ОФИС ПЛОВДИВ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.
yavlena_plovdiv1.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. Шести Септември 158 А
http://yavlena.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
Обява: 1c177890218164136

200 000 €
391 166.00 лв.
История на цената
(1 835 €, 3 588.95 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Тракия

Виж още имоти от Пловдив или още Тристайни Апартаменти в Пловдив

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Пловдив Тракия Тристайни апартаменти