Продава 3-СТАЕН
град Варна, Трошево
ул.Младежка бл.55 вх.Е
115 000 €
224 920.45 лв.

(1 643 €, 3 213.43 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 18:04 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 279 пъти.
Площ:
70 m2
Етаж:
4-ти от 7
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

RE/MAX ексклузивно предлага тристаен апартамент на четвърти етаж на ул.Младежка. Имота е в непосредствена близост до Делта планет мол, бензиностанция Шел, автобусна спирка и магазини. Жилището е със сменена дограма, има монтирани климатици, сградата е с топла вода от Тец и добре потдържани общи части, и контролиран достъп. Имота е необитаем от години и се продава в състоянието от видеото, като от него ще бъдат изнесени само личните вещи. Площ по документи 70,6кв.м. + маза 6кв.м. Един собственик, изрядна документация, кментар на цената!
Огледи след 19.05.2025г след предварително записване!
Особености
Панел
Асансьор
С паркинг
Контрол на достъпа
За ремонт
За контакт:
0898505211

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Константин Болов
+359898505211
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
РЕМАКС-ИДЕАЛ
052 82 55 22
РЕМАКС-ИДЕАЛ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
remax-ideal.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. Михаил Колони 16 ( до Шишкова градинка)
http://www.remax.bg/ideal
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Варна, Трошево
ул.Младежка бл.55 вх.Е
Обява: 1c177885748731343

115 000 €
224 920.45 лв.
История на цената
(1 643 €, 3 213.43 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Трошево, ул.Младежка бл.55 вх.Е

Виж още имоти от Варна или още Тристайни Апартаменти във Варна

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Варна Трошево Тристайни апартаменти