Продава 3-СТАЕН
град Бургас, Лазур
227 000 €
443 973.41 лв.

(3 027 €, 5 920.30 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:59 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 45 пъти.
Площ:
75 m2
Етаж:
7-ми от 8
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Подготвяме за продажба стилен тристаен апартамент в един от най-предпочитаните райони на Бургас - ж.к. Лазур, с гледка към морето и бул. Демокрация .
Имотът е с функционално разпределение, две тераси и отлична естествена светлина. Жилището в момента преминава през цялостен ремонт, като се подменят ВиК и електро инсталациите.

Разпределение:
просторна дневна с трапезария
родителска спалня
втора спалня с две единични легла и работен кът
баня с тоалетна
входно антре с място за съхранение
две тераси

Апартаментът ще се предлага на тапа.

Локацията е една от най-търсените в града:
на минути от Морската градина
близо до училища, детски градини и магазини
бърз достъп до центъра
отлична среда за живеене и инвестиция

Понякога най-доброто решение е да пропуснете ремонта и да влезете директно в новото начало. При желание от купувача, имота може да бъде напълно завършен и обзаведен, готов за нанасяне.

За повече информация и оглед:
Domira Estate
Особености
Тухла
Асансьор
За ремонт
За контакт:
0899806209
Агенция:
ДОМИРА ЕСТЕЙТ ООД
0899806209
ДОМИРА ЕСТЕЙТ ООД logo
В imot.bg от 2026 г.
domiraestate.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, гр. Бургас ул. Адам Мицкевич 1г ет.3 офис 8
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Бургас, Лазур
Обява: 1c177884997877792

227 000 €
443 973.41 лв.
История на цената
(3 027 €, 5 920.30 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Бургас, Лазур

Виж още имоти от Бургас или още Тристайни Апартаменти в Бургас

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Бургас Лазур Тристайни апартаменти