Продава 3-СТАЕН
град Пазарджик, Център
89 000 €
174 068.87 лв.

(774 €, 1 513.81 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:23 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 61 пъти.
Площ:
115 m2
Етаж:
2-ри от 2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен на 2-ри етаж в масивна тухлена кооперация. Имотът е с чиста площ от 102 кв.м. и функционално разпределение, осигуряващо комфорт и усещане за простор. Към апартамента принадлежат:
- 1/2 идеална част от таванското помещение;
- Идеална част от дворното место;
- Самостоятелен гараж с площ от 25 кв.м., от термопанели с прекаран ток. Гаражът е с лице към улица, изключително удобен за паркиране.
Имотът се намира в стабилна тухлена кооперация на два етажа с по два апартамента на етаж и предлага отличен потенциал както за живеене така и за инвестиция.
За повече информация и огледи на тел. 0899 182500 - Костадинова;
Особености
Тухла
С гараж
За контакт:
0899182500

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ПЕ-ГО
0898594817; 0899182500
ПЕ-ГО logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2005 г.
pego.imot.bg
Адрес:
област Пазарджик, гр. Пазарджик, ул. Есперанто 10, ет.1, офис 2
http://pego.imot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Пазарджик, Център
Обява: 1c177884419582380

89 000 €
174 068.87 лв.
История на цената
(774 €, 1 513.81 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пазарджик, Център

Виж още имоти от Пазарджик или още Тристайни Апартаменти в Пазарджик

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Пазарджик Център Тристайни апартаменти