Продава 3-СТАЕН
град Варна, Погреби
89 000 €
174 068.87 лв.

(1 413 €, 2 763.59 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:05 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 115 пъти.
Площ:
63 m2
Етаж:
2-ри от 2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Предлагаме за продажба тристайно жилище в района на кв. Погреби, разположено на втори етаж от общо два в кооперация с по два апартамента на вход. Имотът се намира на ул. Стоян Заимов и е с централна локация.

Апартаментът се състои от голяма дневна, коридор, баня и тоалетна с обособени мокро и сухо помещение, кухня с трапезария с площ от 14 кв.м, достатъчно просторна и удобна за ежедневно ползване, както и отделна спалня. Жилището е функционално разпределено и предлага комфортна среда за живеене.

Имотът се продава напълно обзаведен във вида от снимките, с всички необходими електроуреди за едно домакинство, включително два климатика и наличната мебелировка. Жилището е в състояние, което позволява директно нанасяне, без необходимост от сериозни ремонтни дейности.

Към апартамента има и две складови помещения, разположени на партерен етаж, всяко с площ от по 10 кв.м, като и двете са с електричество, което ги прави изключително удобни за съхранение или допълнително ползване според нуждите на бъдещия собственик.

Локацията е едно от големите предимства на имота. Намира се на около 1 км от Катедралния храм и шадраваните, на 500 метра от автобусна спирка, на 700 800 метра от хипермаркет Кауфланд, на 400 метра от детска градина и само на 300 метра от най-близкото училище в района. Това прави жилището отличен избор както за семейно ползване, така и за инвестиция.

Следва да се има предвид, че сградата е старо строителство и общите части на входа и сградата имат нужда от реновиране, което е отчетено в цената на имота. Номер на обявата 76634