Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
Получихте нова обява по филтър





Промяна на цена на наблюдавана обява


стара цена
нова цена
imot.bg – обяви за продажби и наеми на имоти
Сайт за имоти №1
Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
ДОБАВИ ОБЯВА Редакция на обява
Начало Добави обява Търсене Агенции Новини Кредити Вход / Регистрация
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Базар Левски
237 000 €
463 531.71 лв.

(2 633 €, 5 149.70 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:38 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 147 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
5-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2010 г.

Описание на имота:


Апартамент с две спални на атрактивна локация за продяжба,Базар Левски,гр. Варна
Предлагаме Ви за продажба просторен многостаен апартамент с две спални на атрактивна локация в района на Базар Левски в град Варна.
На обща площ от 90.17 кв.м и застроена площ от 86.33 кв.м са разположени:
- просторна всекидневна и трапезария с кухненски бокс с площ от 17.29 кв.м и изход към открита югоизточна тераса,
- открита югоизточна тераса с площ от 2.20 кв.м с достъп от всекидневна,
- първа спалня с площ от 12 кв.м и изход към открита северозападна тереса,
- втора спалня с площ от 10 кв.м с изход към открита северозападна тереса,
- открита северозападна тереса с площ от 10 кв.м и достъп от първа, и втора спални,
- трета спалня с площ от 7.70 кв.м,
- функционален Г-образен коридор с площ от 8 кв.м,
- баня и тоалетна в едно помещение с площ от 2.71 кв.м,
- отделна тоалетна и мокро помещение с площ от 2.73 кв.м.

Апартаментът се намира на пети етаж в тухлена жилищна сграда с асансьор. Имотът е със статут на апартамент, има Акт 16. Изложението на апартамента е югоизток/ северозапад и е среден, което го прави топъл, слънчев и комфортен. Предлага се напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за комфортно пребиваване и целогодишно живеене, и във вида от снимките.
Жилището има добро пространствено разпределение и е с потенциал за преустройство. Стаите са достатъчно светли и просторни. Имотът се отоплява/охлажда с климатици и стенни радиатори. Изграждането на имота е изпълнено с използване на качествени материали, поставена е PVC дограма. Прозорците са достатъчно големи, което осигурява още повече естествена светлина в жилището. Частично монтирани са въпшни ролетни щори. От всекидневната и двете спални има изход към просторни тераси, които могат да бъдат остъклени при желание. Подовите настилки са от ламинат и теракота. Цветовете на интериора са меки, естетическо съчетани по стил и цветова гама, което дава усещането за уют и топлина. Разпределението на апартамента създава атмосфера на пространство и въздух . Всекидневната е функционално зонирана. Има опция втората и третата спални да бъдат обединени или да остане като родителска спалня с детска непосредствено до нея. Мокрото помещение с тоалетна може да се преустрои в допълнителна баня и тоалетна, което ще осигури удобство и комфорт. Към имота е налично избено помещение с площ от 14.30 кв.м. В двора на самата сграда има паркоместа с опция за наемане или покупка.
Самата кооперация е шестетажна с асансьор и контролиран достъп. Санирана е, има и външна изолация. Общите части на кооперацията са в добро поддържано състояние. Налична е домофонна система. Има окабеляване за СОТ, интернет и телевизия.
Имотът се намира на атрактивна и комуникативна локация в град Варна, с целогодишен бърз пешеходен и автомобилен достъп до всички части на града и населената градска среда с уредена инфраструктура. В същото време районът е спокоен, комфортен за живеене. Квартал Базар Левски е един от най-желаните райони за живеене и инвестиция. Предпочитан е заради близостта до училища, детски градини и университети, медицински заведения и аптеки и е на пешеходно разстояние от Морската градина и идеалния център на града. Предлага всичко необходимо - спирки на градския транспорт, големи хранителни вериги, заведения, банки и други удобства. Паркирането в района е свободно.

Жилището е подходящо както за живеене, така и за закупуване с цел инвестиция - изключително атрактивен вариант за отдаване под наем благодарение на своята локация, разпределение и квадратурата.
Особености
Тухла
Асансьор
Интернет връзка
Обзаведен
Контрол на достъпа
Саниран
Възможност за дан. кредит
За контакт:
089 936 64 94
Брокер:
Яна Илиева
0899366494
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
РЕМАКС ХОУМ
0876688999
РЕМАКС ХОУМ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
remaxhome.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, бул. Васил Левски 10, ет. 3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Варна, Базар Левски
Обява: 1c177883073622045

237 000 €
463 531.71 лв.
История на цената
(2 633 €, 5 149.70 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Базар Левски

Виж още имоти от Варна или още Тристайни Апартаменти във Варна
Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Варна Базар Левски Тристайни апартаменти
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ | SMS КОДОВЕ | ПОМОЩ | ОБЩИ УСЛОВИЯ | РЕКЛАМА | ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ | КАРТА НА САЙТА |
Резон Медия | Автомобили | Работа | Новини | Обяви 2002-2026 ® Copyright imot.bg
© imot.bg ползва и препоръчва хостинг услугите на Bulinfo.net
Следвайте ни в: