Продава 3-СТАЕН
град София, Център
420 000 €
821 448.60 лв.

(5 122 €, 10 017.76 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 18:12 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 32 пъти.
Площ:
82 m2
Етаж:
3-ти от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Ексклузивни права, ключ в агенцията!!!Ул.'Княз Александър I'. Предлагаме за продажба имот, находящ се на една от най-хубавите и желани локации в гр.София. В сградата има асансьор. Изложение - изток. Апартаментът има следното разпределение: антре/коридор, вестибюл с хол - 23кв.м., преходна спалня - 18кв.м., баня - 2,5кв.м., кухня/втора спалня/ - 12кв.м., тоалетна - 1,5кв.м., склад към кухнята/гардеробна - 1,5кв.м., две тераси. Цитираните квадратури, представляват светлата площ. Към имота има мазе - 6 кв.м. и таван - 5,5кв.м. Квадратурата по Н.А. е 82кв.м. Имотът е за основен ремонт. Подходящ е както за живеене, така и за офис, кантора и др. За повече информация и огледи: 0887 235 237 - Лъчезар Чонков
Особености
Тухла
За контакт:
0887235237
Агенция:
ОАНИТ - ОФИС МАСТЕР БРОКЕР
0888 32 9999;0887 235 237
ОАНИТ - ОФИС МАСТЕР БРОКЕР logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2015 г.
m_broker.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, София, ул.Феликс Каниц 1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Център
Обява: 1c177877152247272

420 000 €
821 448.60 лв.
(5 122 €, 10 017.76 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център

Виж още имоти от София или още Тристайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София Център Тристайни апартаменти