Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
250 000 €
488 957.50 лв.

(1 603 €, 3 135.20 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:49 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 51 пъти.
Площ:
156 m2
Етаж:
4-ти от 4
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Имоти Премиер Ви представя тристаен апартамент в ул.Отдих и култура, гр. Пловдив
Имотът е в нова сграда от висок клас в близост до Гребна база,качествено строителство, модерна визия и отлична инвестиционна възможност.
📍Локацията в близост до университети, болници, спирки на градски транспорт и търговски обекти прави имота изключително подходящ за отдаване под наем, с висок интерес от студенти, млади професионалисти и семейства.
🏡 Сграда с модерна архитектура, висококачествено строителство и функционална концепция, разположена на тиха улица с удобен достъп до основни пътни артерии, транспорт и търговски обекти.
Жилището е със следното функционално разпределение:
Дневна с кухня,две спални, две бани с тоалетни и две тераси.
📐 Чиста площ:141,33 кв.м
📏 Обща площ:155,94 кв.м
🌿 Район с отлична инфраструктура и бърз достъп до всичко необходимо за комфортен градски живот.
📅 Срок на завършване: до края на 2026г.
💰 Гъвкава схема на плащане
🚗 Възможност за паркоместа и гаражи
🏦 Съдействие при банково финансиране
Оферта 394343
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0879500614
Брокер:
Магдалена Петкова
0879500614
Офис: Цар Борис Обединител lll 161, ет. 6
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ИМОТИ ПРЕМИЕР
0879590086
ИМОТИ ПРЕМИЕР logo
В imot.bg от 2026 г.
imotipremierplv.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. Цар Борис III Обединител 161 ет.6
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ