Продава 3-СТАЕН
град Плевен, Идеален център
СБА
209 000 €
408 768.47 лв.

(1 786 €, 3 493.11 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:39 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 121 пъти.
Площ:
117 m2
Етаж:
4-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Предлагаме за продажба просторно жилище със статут на ателие, разположено в идеалния център на гр. Плевен, на минути от Община Плевен, Окръжен съд, банки, административни учреждения, търговски обекти и всички удобства на централната градска част.

Имотът се намира на четвърти нисък етаж в малка монолитна сграда и е в отлично състояние, готов за нанасяне.

Разпределение - входно антре, две спални, баня с тоалетна, просторна дневна с кухненска част.
Отопление - на електричество.

Жилището се продава с наличното обзавеждане и оборудване, което го прави подходящо както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

Имот с отлична локация, функционално разпределение и много добра инвестиционна стойност в сърцето на града.

За повече информация и оглед 0876 155 544
Особености
Тухла
За контакт:
0876155544
Агенция:
NEWAY
0876155544
NEWAY logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
neway.imot.bg
Адрес:
област Плевен, гр. Плевен, ул. 'Димитър Константинов' 27, ет.6, офис 604
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Плевен, Идеален център
СБА
Обява: 1c177868315181631

209 000 €
408 768.47 лв.
История на цената
(1 786 €, 3 493.11 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Плевен, Идеален център, СБА

Виж още имоти от Плевен или още Тристайни Апартаменти в Плевен

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Плевен Идеален център Тристайни апартаменти