Продава 3-СТАЕН
град Русе, Възраждане
145 000 €
283 595.35 лв.

(1 908 €, 3 731.72 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 14:08 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 96 пъти.
Площ:
76 m2
Етаж:
3-ти от 15
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Описание:
Недвижими имоти ДУНАВ МОСТ представя за продажба тристаен тухлен апартамент в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на град Русе кв. Възраждане . Имотът е разположен на изключително стратегическо място, позиционирано между Русенския университет и градския парк.
Характеристики на имота:
Строителство: Масивна тухлена сграда (ЕПК) с два работещи асансьора.
Етаж: 3-ти от общо 15.
Площ: 76 кв.м. чиста жилищна площ (без включени тераси и общи части).
Прилежащи помещения: Изба с площ от 7 кв.м.
Отопление: Централен ТЕЦ.
Разпределение:
Просторна дневна с излаз на тераса.
Самостоятелна кухня.
Две непреходни спални с общ излаз на тераса.
Санитарен възел.
Състояние и предимства:
Частично подменена PVC дограма и монтирани външни ролетни щори.
Естествен паркет в две от стаите.
Имотът се продава във вида от снимките с цялото налично обзавеждане и техника.
Перфектна локация както за живеене, така и за отдаване под наем с гарантиран доход (поради близостта до Университета).

За контакт:
0886336795
Агенция:
ДУНАВ МОСТ
0886/33-67-95
ДУНАВ МОСТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2007 г.
dunavmost.imot.bg
Адрес:
област Русе, гр. Русе, ул. Райко Даскалов 10
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Русе, Възраждане
Обява: 1c177867051065811

145 000 €
283 595.35 лв.
(1 908 €, 3 731.72 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Русе, Възраждане

Виж още имоти от Русе или още Тристайни Апартаменти в Русе

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Русе Възраждане Тристайни апартаменти