Продава 3-СТАЕН
град Хасково, Овчарски
ул.Светлина 46
124 368 €
243 242.67 лв.

(1 196 €, 2 339.17 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:01 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 49 пъти.
Площ:
104 m2
Етаж:
2-ри от 3
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Апартамент 4
Продава апартамент, ново тухлено строителство в процес на строеж, в квартал Овчарски, на улица Светлина 46. Жилището е с обща площ 104 кв.м. и се състои от антре, всекидневна с кухненски кът, две спални, две бани с тоалетни и една тераса. Апартамента е топъл и слънчев, разположен е на втори етаж, в малка и компактна сграда, която ще бъде снабдена с асансьор. Имота е удобно и оживено място, в близост има училище, детска градина, магазини и спирка. Към апартамента има мазе, което е с площ 6,84 кв.м. Жилището може да бъде закупено на разсрочено плащане!
Особености
Тухла
Асансьор
Лизинг
За контакт:
0896801540
Строителна фирма:
ДРИЙМ БИЛД 2018 ООД
0896801540
В imot.bg от 2023 г.
dreambuild2018.imot.bg
Адрес:
област Кърджали, гр. Кърджали, Гр. Кърджали, ул. Ангел Кънчев 3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Хасково, Овчарски
ул.Светлина 46
Обява: 1c177865929781642

124 368 €
243 242.67 лв.
История на цената
(1 196 €, 2 339.17 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Хасково, Овчарски, ул.Светлина 46

Виж още имоти от Хасково или още Тристайни Апартаменти в Хасково

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Хасково Овчарски Тристайни апартаменти