Продава 3-СТАЕН
град Шумен, Математическа гимназия
160 000 €
312 932.80 лв.

(1 524 €, 2 980.68 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:54 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 52 пъти.
Площ:
105 m2
Етаж:
6-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

RE/MAX Ви предлага за продажба тристаен тухлен апартамент, ново строителство, находящ се в района на Математическата гимназия в гр. Шумен.
Апартаментът е с площ от 105 кв. м. и е разположен на втори жилищен етаж в сграда с отлични общи части и асансьор.
Разпределен е както следва:
Голям южен хол с кухня + излаз на тераса
Спалня с тераса и южна гледка към паметника 'Създатели на българската държава'
Спалня
Коридор
Баня с тоалетна
Втора баня с тоалетна

Жилището се предлага по БДС.

Предоставяме Ви висококачествена фотография и виртуални огледи на имота, БЕЗПЛАТНО юридическо обслужване и СЪДЕЙСТВИЕ при избора на ипотечно кредитиране.
Особености
Тухла
Асансьор
С паркинг
За контакт:
0877873889
Агенция:
РЕМАКС КОНЦЕПТ
0899897522
РЕМАКС КОНЦЕПТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
remaxconcept.imot.bg
Адрес:
област Шумен, гр. Шумен, ул. Университетска 1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Шумен, Математическа гимназия
Обява: 1c177865889558590

160 000 €
312 932.80 лв.
История на цената
(1 524 €, 2 980.68 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Шумен, Математическа гимназия

Виж още имоти от Шумен или още Тристайни Апартаменти в Шумен

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Шумен Математическа гимназия Тристайни апартаменти