Продава 3-СТАЕН
град Плевен, Широк център
154 000 €
301 197.82 лв.

(1 467 €, 2 869.20 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:33 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 73 пъти.
Площ:
105 m2
Етаж:
4-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2003 г.

Описание на имота:

Предлагаме за продажба просторен и светъл апартамент с площ от 105 кв.м, разположен на последен етаж в качествена тухлена сграда от 2003 г. с наскоро ремонтиран покрив. Имотът съчетава комфорт, функционалност и уют, което го прави отличен избор както за семейно жилище, така и за инвестиция.

Разпределение и предимства:
Просторен хол с камина и въздуховоди, създаващи топлина и неповторима атмосфера
Модерна кухня с естествен фурнир и всички необходими вградени електроуреди
Луксозно оборудвана баня с душ кабина и биде
Отделна тоалетна
Уютна спалня и детска стая с леки скосения, придаващи характер и стил
Две тераси с приятна гледка и допълнително усещане за простор
Самостоятелно перално помещение
Апартаментът се предлага с модерно обзавеждане и е напълно готов за нанасяне без необходимост от допълнителни ремонти.

Локация:
Имотът се намира на тиха и спокойна улица в широкия център на Плевен, в близост до магазини, училища, детски градини и парк всичко необходимо за удобен градски живот.
Комфорт, стил и отлична локация в едно предложение! А за огледи свъжете се с мен 0879907979
Особености
Тухла
Обзаведен
За контакт:
0879907979
Агенция:
ЦЕНТЪР ЕСТЕЙТ
0877762332
ЦЕНТЪР ЕСТЕЙТ  logo
В imot.bg от 2025 г.
centerestate.imot.bg
Адрес:
област Плевен, гр. Плевен, Плевен ул.'Цар Борис III' 3 офис 5
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Плевен, Широк център
Обява: 1c177865759893912

154 000 €
301 197.82 лв.
История на цената
(1 467 €, 2 869.20 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Плевен, Широк център

Виж още имоти от Плевен или още Тристайни Апартаменти в Плевен

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Плевен Широк център Тристайни апартаменти